Nastavení cookies

Magnetické fólie

Bílá, matná tl. 0,4 mm

  • fólie s magnetickými vlastnostmi, šíře 0,62 m, 1 m
  • vhodná pro výrobu interiérových odnímatelných aplikací na kovové magneticky senzitivní povrchy

Nejlepší přilnavost lze dosáhnout na rovných a jen velmi mírně zakřivených površích. Snadno spracovatelná běžnými řezacími nástroji. 

 

Bílá, lesklá tl. 0,6 mm

  • fólie s magnetickými vlastnostmi, šíře 0,62 m,
  • vhodná pro výrobu interiérových a exteriérových odnímatelných aplikací na kovové magneticky senzitivní povrchy.

Nejlepší přilnavost lze dosáhnout na rovných a jen velmi mírně zakřivených površích. Snadno lze řezat ručními řezacími nástroji.  

 

Bílá, matná tl. 0,9 mm

  • fólie s magnetickými vlastnostmi, šíře 0,62 m, 1 m
  • vhodná pro výrobu interiérových a exteriérových odnímatelných aplikací na kovové magneticky senzitivní povrchy, včetně aut

Nejlepší přilnavost lze dosáhnout na rovných a jen velmi mírně zakřivených površích. Snadno lze řezat ručními řezacími nástroji.  

SF8.jpg

INSTRUKCE K MAGNETICKÝM FÓLIÍM

Aplikace

Povrch, na který budeme pokládat magnetickou fólii, nesmí být špinavý a vlhký dobrá zkušenost je s použitím dětského zásypu, který vytvoří mezivrstvu mezi podkladem a povrchem magnetické fólie přilnavost se zlepší zaoblením rohů na fólii o průměru ne menším než 2 cm.

Údržba

doporučujeme fólii minimálně 1x týdně sundat a očistit pro čištění fólie užívat teplou vodou s malým množstvím saponátu na nádobí.

Skladování

pokud možno, skladujte na plocho nebo srolovanou a to potištěnou stranou ven průměr srolované fólie nesmí být menším než 10 cm, nesmí být lámána a vystavena tlaku při skladování na plocho se nesmí na fólii pokládat žádné předměty vystavením vysokým teplotám (za oknem auta) se může způsobit snížení magnetizace.

Důležité

nedodržíte-li instrukce k magnetickým fóliím, může dojít k poškození natřených povrchů a pak nelze uplatnit záruku na materiál.